Krajalnica 310p2

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została uszyta z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Produkty z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siłę. Dodatkowe elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej wyposażona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy spotyka się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.